سرمربی تیم والیبال بانوان اسلامشهر: تمام هزینه‌های تیم را از جیبم پرداخت می‌کنم!

سرمربی تیم والیبال بانوان اسلامشهر: تمام هزینه‌های تیم را از جیبم پرداخت می‌کنم!

سرمربی تیم والیبال بانوان اسلامشهر گفت: من گاهی با خودم فکر می‌کنم که وقتی تمام هزینه‌های تیم را از جیب خودم پرداخت می‌کنم تیم داری در لیگ برتر والیبال بانوان چه نفعی برای من دارد؟!

اعظم عیدی، سرمربی تیم والیبال بانوان اسلامشهر در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: اسپانسرها عقیده دارند تبلیغات لازم برای آنها در ورزش بانوان صورت نمی‌گیرد و مدام به مسئولان تیم های بانوان می‌گویند: “تیم‌داری در ورزش بانوان چه چیزی برای ما دارد؟”

او ادامه داد: تمام مشکلات نبود اسپانسر متوجه مربیان است. من تمام هزینه های تیم را از جیب خودم پرداخت می‌کنم و تا امروز هم دستمزدی نگرفتم و در لیگ برتر رایگان تیم داری می‌کنم . من هم با خودم فکر می‌کنم تیم داری برای من چه چیزی دارد؟

عیدی درباره حضور تیم خود بعد از آغاز لیگ برتر والیبال بانوان گفت: یک درصد هم نمی‌توان به اسپانسرها اعتماد کرد. اسپانسر تیم ما را در هوا نگه داشت و دقیقه نود گم شد. هرچه قدر به دفتر این فرد رفتیم گفتند :”خارج از کشور رفته” و بعد گفتند :”یکی از اقوامش فوت کرده است و دیگر نمی‌خواهد تیم داری کند. ” اما مشخص شد این فرد اخبار لیگ را دنبال می‌کرده است و وقتی دیده تیم‌ها پشت سرهم انصراف می‌دهند فکر کرده لیگ والیبال بانوان ایران برنامه‌ریزی و رسمیت ندارد.

سرمربی تیم والیبال بانوان اسلامشهر ادامه داد: بعد از این ماجرا مجبور شدم دنبال اسپانسرهای دیگر باشم و چندتا هم پیدا کردم. هرکدام از آن‌ها تا مسیری با ما آمدند اما انتظار ما را برآورده نکردند تا اینکه یک آدم خیر قبول کرد تا حدودی خرج ما را بدهد تا بتوانیم در مسابقات امسال شرکت کنیم. تیم اسلامشهر به عنوان تیم هفتم که هفته اول استراحت دارد در قرعه کشی دوم لیگ حضور داشت و من اصلا انصراف نداده بودم و فقط به این دلیل که ورودی لیگ را پرداخت نکرده بودیم اجازه شرکت نداشتیم.

عیدی درباره وضعیت بازیکنان خود اظهار کرد: من تمام تلاشم را کردم تا فقط بازیکنان اسلامشهر در لیگ باشند. بازیکنان من در سالن خودم تمرین می‌کنند و به بازیکنان گفتم اگر اسپانسر باشد دستمزد می‌دهیم در غیر اینصورت فقط هزینه بازی ها را پرداخت می‌کنیم و تمام بازیکنان قبول کردند و سر تمرین ماندند. من هدفم این است که از پتانسیل بازیکنان اسلامشهر سود ببرم و قطعا از جوانان ونوجوانان این شهر هم در طول فصل استفاده می‌کنم.

او در ادامه افزود: تمرینات تیم ما از اول سال شروع شده است در حالی که تیم های دیگر از نیمه دوم سال تمرینات را آغاز کرده اند. در حال حاضر هم یک بازیکن سرعتی می‌خواهیم که اگر توانستیم جذب می‌کنیم در غیر اینصورت از بازیکنان تیم در پست های مختلف استفاده می‌کنیم.

سرمربی تیم والیبال بانوان اسلامشهر درباره تیم های لیگ برتر والیبال گفت: با شناختی که از تیم ها دارم گمان می‌کنم رقابت بین ما چهار تیم تهرانی باشد چون بازیکنان ملی در این تیم ها هستند.تیم گاز تهران همیشه تیم خوبی بوده است. دانشگاه آزاد هم که بیشتر ملی پوشان را در اختیار دارد. از بقیه تیم ها خیلی آگاهی زیادی ندارم. تیم من مدعی قهرمانی نیست اما مطمئنم مقابل تیم های قوی نمایش خوبی خواهیم داشت.

اعظم عیدی در پایان اظهار کرد: از نظر من ضعف جذب اسپانسر هم از طرف تیم ها است و هم از طرف خود اسپانسرها. فصل های پیش درصدی از مالیات اسپانسرها کم می‌شد تا حامیان بیشری جذب ورزش بانوان بشوند اما در حال حاضر اینگونه نیست.

درباره نویسنده

781مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای 2016 پایگاه خبری تحلیلی تجرق. محفوظ است.